Popularne pytania

Czy Grampa’s Hostel jest blisko centrum?

Tak. Jesteśmy położeni 5 minut piechotą od Starego Miasta i 15 minut piechotą od Rynku. Mamy również świetne połączenia komunikacją miejską z całym miastem. Uważamy, że Wrocław jest cudownym miastem – zachęcamy do odwiedzin!

Czy jest jakiś limit wieku? Czy mogę przyjechać tu ze swoją rodziną?

Czy jest jakiś limit wieku? Czy mogę przyjechać tu ze swoją rodziną? Czy mogę zabrać zwierzątko domowe? Nie ma ograniczeń wiekowych, ponieważ wierzymy, że podróżnicy w każdym wieku jak i rodziny powinny móc koegzystować w hostelu 🙂 Rodziny są również mile widziane. Niestety z powodu gości z potencjalnymi alergiami, nie można przyjechać do hostelu ze zwierzakiem.

Czy są jakieś ukryte koszty? Podatek lokalny? Czy muszę płacić za pościel?

NIE, nie ma żadnych ukrytych kosztów, nic podobnego! Cena, która wyświetla się podczas rezerwacji przez portal lub naszą stronę internetową jest ostatecznym kosztem do zapłaty. Pościel jest wliczona w cenę, podobnie śniadanie, Wi-Fi i korzystanie z komputerów.

Dlaczego powinieniem wybrać Grampa’s Hostel?

2 powody. Ponieważ otrzymasz więcej niż oczekiwałbyć za tę cenę oraz będziesz się tu czuł jak w domu 🙂

Czy akceptujecie karty Visa lub Mastercard?

Tak, akceptujemy Visa, Mastercard i PayPal. Podczas rezerwacji online dostępne są również inne sposoby zapłaty. Jeżeli napotkasz trudności z płatnością – skontaktuj się z nami.

Gdzie w hostelu mogę zostawić swoje rzeczy?

W Grampa’s Hostel udostępniamy Wam szafki zamykane na klucz w pokojach zbiorowych. Jeżeli rezerwacja dotyczy prywatnego pokoju – otrzymasz do niego klucz 🙂

Ceny/Prices