O Nas

Przyjedź i przekonaj się dlaczego Grampa's Hostel to miejsce, w którym powinieneś być!

Nasz hostel jest położony w starym, zabytkowym budynku ok 10 minut spacerem od Rynku. Nasz stylowy, świeżo odremontowany obiekt obsługują młodzi, pomocni recepcjoniści posługujący się językiem polskim i angielskim. Nasza recepcja otwarta jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Więcej
FAQ

Czy są jakieś ukryte koszty? Podatek lokalny? Czy muszę płacić za pościel?

NIE, nie ma żadnych ukrytych kosztów, nic podobnego! Cena, która wyświetla się podczas rezerwacji przez portal lub naszą stronę internetową jest ostatecznym kosztem do zapłaty. Pościel jest wliczona w cenę, podobnie śniadanie, Wi-Fi i korzystanie z komputerów.

Dlaczego powinieniem wybrać Grampa’s Hostel?

2 powody :) Ponieważ otrzymasz więcej niż oczekiwałbyć za tę cenę oraz będziesz się tu czuł jak w domu.

Czy akceptujecie karty Visa lub Mastercard?

Tak, akceptujemy Visa, Mastercard i PayPal

Co nowego
w hostelu
11 stycznia 2017

Z przykrością informujemy, iż Grampa's Hostel będzie zamknięty przez następne 3 tygodnie. Recepcjoniści muszą naładować baterie, aby móc Wam służyć jak najlepiej potrafią z nową energią ;) Potrzebujemy również czasu na małe renowacje i remonty, aby komfort Waszego pobytu był jeszcze wyższy niż do tej pory! Do zobaczenia ponownie 2 lutego!!

23 grudnia 2016

Dziadek wybiera się w daleką podróż, aby w święta odwiedzić swoich najbliższych. Z tego powodu hostel będzie zamknięty do 27 grudnia. Do zobaczenia z powrotem 28ego! Wesołych świąt!!!

Mówią
o nas

Nothing but great things to say about staying here. Everyone is very nice and friendly and its a great location.

Perfect hostel. Clean and big room, great kitchen, free laundry machine and friendly staff. What a great hostel.

New and super clean, I never waited for showers in 5 nights. Staff were great, there was a big common room and the kitchen was decent. When I return to Wroclow I will stay here again.